Centrum Instalacji Ekologicznych SIB świadczy usługi na terenie Podbeskidzia od dziesięciu lat. Z roku na rok rozwijamy się, co zauważyć można poprzez nową – przestronną siedzibę firmy połączoną ze sklepem oferującym materiały do instalacji grzewczych i sanitarnych. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby ogrzać swoje mieszkanie. Mamy również możliwość sprawnego zamawiania towarów od najlepszych producentów po najatrakcyjniejszych cenach.

W SIB nie ma przypadkowych osób. Łączy nas pasja do zapewnienia najlepszych rozwiązań naszym Klientom. Stałe ekipy montażowe o ogromnym doświadczeniu, serwisanci TEKLA i BUDERUS, specjaliści od sprzedaży, fachowcy od wycen, osoby zajmujące się: towarem, dofinansowaniami, sprzedażą online, marketingiem to najcenniejszy dorobek naszej firmy.

W swoich działaniach dążymy do tego, aby mieszkańcom Śląska żyło się łatwiej, przyjemniej i oszczędniej. Z ogromną troską przyglądamy się naszemu środowisku, zdrowiu przyszłych pokoleń oraz samopoczuciu starszych osób, dlatego w ofercie proponujemy ekologiczne rozwiązania grzewcze. Kładziemy ogromny nacisk na Odnawialne Źródła Energii. Świadomi korzyści płynących z najbliższego otoczenia, przekazujemy naszą wiedzę Klientom.

Chcąc zapewnić kompromis między ekologią, nowoczesnością i najwyższą jakością, łączymy siły z najlepszymi firmami krajowymi i unijnymi (m.in. Tekla, Buderus, Termet, Defro, Viessman, Ferro). Należymy do TOP PARTNERÓW marki BUDERUS, co pozwala nam oferować najlepsze kotły w korzystnych warunkach. Lubimy naszą pracę, a to przekłada się na wysoką jakość usług. Wyróżnia nas: profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Cenimy sobie konkretne, ale przyjazne warunki współpracy. Doradzamy, sprzedajemy, wyceniamy, instalujemy, montujemy i serwisujemy urządzenia grzewcze oraz sanitarne. Nasza oferta obejmuje dystrybucję kotłów: gazowych, 5-klasy, olejowych, elektrycznych, a także elementów instalacji c.o., c.w.u. Oferujemy usługę od A do Z, czyli od pomocy w wyborze urządzenia po prawidłowe uruchomienie i coroczny serwis.
Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych zleceń i tyle samo zadowolonych Klientów. Czekamy, aż dołączysz do tego grona.