BUDERUS TOP PARTNER

Buderus jeszcze bliżej klientów

Celem programu Top Partner Buderus jest zapewnienie jednolitych standardów profesjonalnej obsługi na terenie całej Polski, jak najbliżej miejsca zamieszkania klienta.

W punktach Top Partner Buderus klient może przekonać się jak trwałe, oszczędne w eksploatacji i jednocześnie przyjazne dla użytkownika są systemy grzewcze Buderus.

Top Partnerzy Buderus są lokalnymi dystrybutorami produktów marki Buderus. Specjalnie dla nich Buderus opracował program szkoleń uwzględniający potrzeby użytkowników końcowych oraz specyfikę pracy instalatorów.

Top Partner to program skierowany do firm pragnących stać się ambasadorem marki Buderus, która od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego urządzeń grzewczych. Prowadząc własną firmę w oparciu o profesjonalny punkt techniczno-handlowy, Top Partner uzyskuje bezpośrednie wsparcie producenta, stając się lokalnym dystrybutorem produktów i uniwersalnych wartości, wypracowanych przez zespół pracowników Buderus. Poprzez wspólny rozwój umacniamy na rynku pozycję firmy Top Partnera oraz markę Buderus.

Punkty Top Partner oferują:

  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • możliwość wykonania dokumentacji technicznych oraz analiz ekonomicznych,
  • sprzedaż kompleksowych systemów grzewczych powiązaną z wykonawstwem,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
Wróć na stronę główną