NAGRODY

Marka Buderus w Polsce była wielokrotnie nagradzana zarówno przez instytucje i stowarzyszenia branżowe, jak również przez samych konsumentów. Poniżej wyróżnienia przyznane marce Buderus po 2014 roku:

 

Super Marka 2017

Marka Buderus została wyróżniona tytułem SUPER MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Jest on przyznawany markom o największym potencjale rozwoju obecnym na polskim rynku. Badania dowiodły, że Buderus jest postrzegany przez klientów i branżę w Polsce jako marka o silnej pozycji, która stawia na innowacje i rozwój oraz najwyższy poziom obsługi klienta.

Super Marka 2016

Godło SUPER MARKA 2016 podkreśla ugruntowaną pozycję marki Buderus na rynku oraz wysoki poziom zaufania, jakim niezmiennie darzą ją klienci.

Lider Nowych Technologii 2016

Nagroda za wprowadzenie na rynek centrali wentylacyjnej Logavent HRV2.

Złoty Instalator 2015

Pompa ciepła typu powietrze-woda Logatherm WPL 6/14 AR otrzymała nagrodę „Złotego Instalatora“. Tytuł przyznawany jest przez redakcję Polskiego Instalatora oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji

Dobra Marka 2015

Badania mają na celu wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku. Prawo do używania godła „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” uzyskują liderzy w swojej branży. Jest ono potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie marki. Buderus został nim wyróżniony w kategorii: urządzenia i systemy grzewcze.

Wróć na stronę główną